^
A
A
A

Класифікація психологічних типів сексуальних партнерів

 
, Медичний редактор
Останній перегляд: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Чоловік-батько. Літня людина, психологічно має потребу в тому, щоб жінка схилялася перед ним, була б значно молодше, слабкіше фізично, недосвідчена. Його статевий потяг може бути невисоким (або зниженим), але мистецтво залицяння за жінкою дозволяє йому чарувати деяких жінок, а при сексуальному спілкуванні - задовольняти їх за рахунок хорошої підготовки, використання різноманітних і точно вибраних ласк, незважаючи на невелику потенцію.

Чоловік-чоловік. Тут можна виділити два типи:

  • активний (агресивний) тип,
  • пасивний (потребує агресивності жінки).

Активний. Молодий чоловік або чоловік середнього віку з хорошим фізичним розвитком, напористий, трохи грубуватий, мало диференціює ласки, але проводить їх інтенсивно. У статевому акті - прихильник тривалого періоду фрикций, схильний іноді до заподіяння жінці болю і морального страждання.

Пасивний. Молодий чи середнього віку чоловік, любляча жінку, яка вважає себе негідним її, винуватим, жадає від неї покарання і навіть презирства. Віддає перевагу жінкам з агресивними тенденціями в сексуальному житті.

Чоловік-син. Завжди молодий, інфантильний, фізично слабкий, часто невдаха, не боїться розповідати жінці про це, хоче, щоб вона його пожаліла. В ласках кілька манірності, примхливий, пасивний, чекає від жінки опіки, активності в статевого життя.

Жінка-мати. Найчастіше середнього віку (в більш молодому віці має недиференційованої сексуальністю), але може бути і молодий. В системі ласк переважає мотив врятувати, підтримати, виховати. Іноді йде на зближення з алкоголіками, психопатами, хронічними невдахами з метою врятувати їх, зробити людиною. Відсутність краси, фізична слабкість, непрактичність, неудачливость, хворобливість чоловіки не тільки не відштовхують їх, але навпаки, можуть бути факторами привертають, збудливими.

Жінка-жінка:   

  • пасивний (жіночний, що страждає) тип,
  • активний (агресивний, жінка-повелитель).

Пасивний. Найчастіше молодшою за чоловіка, схильна до покори, самопожертви, м'яка, поступлива, в статевого життя приймає малюнок поведінки і тактику чоловіки, але реагує негативно на його пасивність, слабкість і невдачі. В її ідеал чоловіка входять фізична сила, кілька стандартна, але красива зовнішність. У колишні часи любила виходити заміж відвозять.

Активний. Прагне до активного вибору партнера, домінування над ним. Любов висловлює іронією, критикою, висміюванням. В ласках активна; підкреслюючи невміння чоловіки, може лаяти і пестити одночасно, а також завдавати йому болю.

Жінка-дочка. Зазвичай значно молодшою за чоловіка, зазначає, що з юності подобалися ті з них, які значно старше. З однолітками було нудно. Має велику потребу в сексуальної прелюдії, ніж в інтенсивності самого статевого акту. Навіть фізичні ознаки старості, наприклад, зморшки, подобаються такій жінці.

Зіставляючи соціально-психологічні характеристики зазначених типів чоловіків і жінок, можна бачити, що, наприклад, чоловік-син і жінка-мати є психологічну та сексуальну гармонію. Те ж саме можна сказати про чоловіка-чоловіка і жінку-жінці. У той же час співвідношення чоловік-батько і жінка-мати, чоловік-син і жінка-жінка вказують на певну дисгармонію в сексуальних потребах і очікуваннях (експектацій).

Таким чином, всі етапи і варіанти так званої сексуальної техніки повинні розглядатися не тільки з точки зору механічної дії певних подразників, але і з точки зору їх психологічного змісту, відповідність або невідповідність особистісним потребам, цінностям, поглядам і позиціям людини.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12]

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.