^

Як експериментувати з бікіні

, Медичний редактор
Останній перегляд: 19.10.2021
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Сексуальне нижню білизну, таке, як бікіні, дійсно важливо для занять любов'ю. Ви можете по-різному експериментувати з бікіні, щоб виглядати запально і сексуально в ліжку. Якими можуть бути сексуальні розваги з бікіні?

trusted-source[1], [2]

Гра з яскравими квітами

Якщо ви перебуваєте на пляжі або в басейні, на будь-якому з приємних тілу і оку курорті або готелі, обов'язково придбайте кілька яскравих бікіні різних кольорів. І тоді всі погляди будуть прикуті тільки до вас. Бікіні - дивовижна річ. Вона може зробити вас більш сексуальними і розкутими.

Різні кольори, довели психологи, впливають на психіку людини по-різному. Бікіні чорного кольору неймовірно спокусливо. Бікіні червоного кольору здатне моментально розпалити тваринну пристрасть. Бікіні білого кольору - втілена невинність, але хто знає, яка бісова може ховатися за образом слухняною дівчинки.

Вогонь і бікіні

Вихідні ви можете провести в ліні і млості, якщо підете вашим власним розкладом. Влаштуйте собі і йому ліниве неділю, особливо романтично це виглядає в другій половині дня. За допомогою бікіні ви можете просто нокаутувати нудьгу. Як? Дуже просто. Покличте його на шашлик або гриль, який будете готувати в бікіні. Вогонь і дівчина в бікіні - мрія будь-якого чоловіка, який негайно дістане із закутків свого мозку щось давнє і тварина. Ваша ніч буде незабутньою - і все це завдяки експериментам з бікіні.

trusted-source[3], [4]

Підійдіть до бікіні творчо

Дівчина в будинку в бікіні і на шпильках - ще один спосіб експериментувати з цим «нарядом». Ви можете повільно роздягатися на очах свого хлопця, вивільняти волосся з-під шпильок ... Не звертаючи на нього увагу. Будьте впевнені, у цей момент вашої сексапільності позаздрить будь-яка зірка. Подивіться, як він реагує - може бути, ці моменти стануть найяскравішими у вашому житті.

trusted-source[5]

Взорвите його мозок

Якщо ви хочете зробити своєму хлопцеві приємний сюрприз або розплавити його мозок - підійдіть в бікіні до дзеркала і зробіть пару знімків. Розв'яжіть тасьми верхній частині бікіні і попросіть в цей момент сфотографувати вас у дзеркала. Або сфотографуйте самі в момент розв'язання тесемок на ліфчику або трусиках і відправте ммску йому на мобільник з яким-небудь гарячим текстом.

Бікіні і лід

Бікіні - це не просто одяг, а можливість оголитися, що не обнажаясь. Якщо ви перебуваєте на спеці, надіньте бікіні і попросіть його помасажувати ваш відкритий тіло кубиками льоду. Нехай ваш хлопець понаблюдает, на що перетворюються ці кубики на вашому тілі. Вгадайте, чим може закінчитися цей льодовий масаж.

trusted-source[6]

Бікіні - більше, ніж одяг

Бікіні - невеликі смужки тканини у вас на грудях і стегнах. Але це не просто одяг. Якщо ви любите грати і експериментувати, використовуйте бікіні і зробіть ваш секс незабутнім.

trusted-source[7]

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.