^

Здоров'я

Рентген (рентгенологічні дослідження)

Рентген із барієм: підготовка, що показує

Рентгенівське дослідження полягає в тому, що тканини людини різної щільності по-різному поглинають промені, що виходять з рентгенівської трубки.

Опромінення при рентгені

Рентгенівські промені – це потік електромагнітних коливань, що мають довжину, що входить у діапазон між ультрафіолетовими та γ-променями. Цей хвильовий різновид має специфічний вплив на людський організм.

Рентген грудини у 2 проекціях

Як правило, у діагностичних цілях проводять рентгенографію грудної клітки, але може знадобитися цілеспрямована візуалізація плоскої грудної кістки посередині її передньої стінки – рентген грудини.

Рентген тазу у жінок, чоловіків та дітей

Рентген кісток тазу та тазостегнових суглобів може проводитися у трьох проекціях: переднезадній (ПЗ), задньопередній (ЗП) та латеральній (бічний).

Рентген турецького сідла: навіщо роблять, що показує

Рентгенологічний аналіз стану турецького сідла – це відносно поширена діагностична процедура, у тому числі у гінекології.

Рентген ключиці в двох проекціях

У клінічній практиці візуалізація за допомогою рентгенівських променів залишається одним з провідних методів інструментальної діагностики при пошкодженнях і захворюваннях кістково-м'язової системи.

Рентген ребер

При рентгені ребер візуалізується стан кісткового механізму, частково можна побачити і хребет. Ступінь іонізуючого опромінення не вважається небезпечною для людського здоров'я, тому рентген можна вважати хорошою альтернативою ультразвукового дослідження

Рентген лопатки

Так як не завжди можна відразу виявити причину патології, лікарі використовують рентген лопатки. Йдеться про неінвазивному, безболісне і доступному способі діагностики, який, до того ж, є досить інформативним.

Цифровий рентген

Що за новий спосіб діагностики - цифровий рентген? Насправді, це звичне для нас рентгенологічне дослідження з отриманням зображення, обробленого цифровим методом.

Рентген шийного відділу хребта з функціональними пробами

Необхідність проведення рентгена шийного відділу оцінює лікар в кожній конкретній ситуації. У більшості випадків такий спосіб діагностики дозволяє медичного фахівця швидко і безпомилково визначитися з діагнозом і приступити до адекватного лікування.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.