^

Здоров'я

Нетрадиційна медицина

Очищення організму за методом Неумивакіна

Прибічники нетрадиційної медицини стверджують, що наш організм унаслідок своєї життєдіяльності накопичує багато шлаків і токсинів, і це згубно впливає на його стан.

Ліки від циститу на травах

Крім трав аптеки пропонують нам прекрасні натуральні препарати, до складу яких сходять екстракти лікарських рослин, що мають цілющу дію щодо сечовивідної системи. Такі препарати урологи часто призначають пацієнтам, які страждають від запалення нирок або сечового міхура.

Трави при циститі, викликаному вірусами та найпростішими

Лікування циститу неінфекційної природи зводиться до видалення подразнюючого фактора та зняття запалення тканин сечового міхура. В цьому випадку достатньо навіть одного траволікування з вибором рослин, що забезпечують сечогінний та протизапальний ефект.

Збирання трав при циститі

Якими б ефективними не були деякі ліки, лікарі завжди віддають перевагу комплексному лікуванню. Це цілком зрозуміло, адже при правильному доборі препаратів можна досягти посилення лікувального ефекту і водночас забезпечити профілактику ускладнень.

Протизапальні та антибактеріальні трави від циститу

Застосовуючи трави від циститу, можна досягти значного поліпшення стану пацієнта та його аналізів у досить короткий термін.

Сечогінні трави при циститі

Затримка сечі в організмі, неповне випорожнення сечового міхура - це не тільки ризик появи набряків та застійних явищ, але й ґрунт для утворення бактеріальних колоній, що ніяк не сприяє одужанню.

Лікування гастриту травами

При запаленні слизової оболонки шлунка левова частка успіху його лікування покладається на дієту та лікарські препарати, але не останнім у цьому переліку є фітолікування.

Лікування тріщин на п'ятах альтернативними засобами

В силу різних причин ніжна шкіра на п'ятах часом починає грубіти, товщати, виникають вертикальні надсічки, що перетворюються на тріщини.

Лікування гастриту алое: як приймати

Алое вважається одним з найбільш популярних засобів альтернативної медицини, яке здатне позбавити від багатьох захворювань. Наприклад, якщо приймати алое при гастриті, то можна незабаром зупинити розвиток запального процесу, відновити слизову і навіть зміцнити імунну захист.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.