^

Здоров'я

Фізіотерапія

Сірководневі ванни: показання, користь та шкода

Сірководневі ванни ще називають сульфідними: у складі лікувальної води є базовий цілющий компонент, що є газоподібною речовиною сірководень.

Санаторії із сірководневими ваннами

Далеко не у всіх країнах світу можна пройти лікування сірководнем. На щастя, на пострадянському просторі існує досить багато лікувальних закладів, що спеціалізуються на бальнеотерапії.

Комплекс вправ, ЛФК при хронічному і обструктивному бронхіті

Вправи при бронхіті є допоміжним способом лікування, вони покликані прискорити лікування, зарядити бадьорістю, відновити організм після перенесеної хвороби. Чи справді дихальна гімнастика сприяє цьому, і яким чином?

Банки на спину для лікування бронхіту дорослим і дітям

Люди старшого покоління в своїх аптечках мали банки, які при кашлі, пневмонії ставилися на спину. Вони своєю формою справді схожі на банки, але мають закруглене дно. Їх ємність становить 30-70 мл.

Як робити масаж при бронхіті: дренажний, вібраційний, банковий, точковий

Це можливо завдяки базовим принципам впливу лікувального масажу: поліпшення кровообігу, циркуляції лімфатичної рідини, обміну речовин і трофіки тканин.

Лікувальна фізкультура при захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту у дітей

Фізичні вправи впливають на травлення через центральну нервову систему за допомогою моторно-вісцеральних рефлексів. Спеціальні фізичні вправи поліпшують кровообіг в органах черевної порожнини, сприяючи зменшенню застою і відновленню нормальної моторної функції.

Фізіотерапія при захворюваннях кишечника у дітей

Фізіотерапію при захворюваннях кишечника у дітей призначають в залежності від типу розладів. При синдромі роздратованої кишки з запорами, при функціональних запорах розроблені наступні рекомендації.

Електропунктура

Електропунктура - вплив на біологічно активні точки певними струмами низької частоти, що володіють вираженими гальмівними, аналгезирующей, гипосенсибилизирующие, антиангінальними ефектами.

Терапія депривації (позбавленням) сну

В останні роки все ширше обговорюється можливість застосування депривації (позбавлення) сну для лікування депресивних станів. Більшість дослідників рекомендують використовувати цей метод як на початкових стадіях ендогенного депресивного нападу, так і у випадках терапевтично резистентних депресій.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.