^
A
A
A

Петтинг (не бухгалтерія)

 
, Медичний редактор
Останній перегляд: 20.11.2021
 
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Ерогенні зони широко користуються не тільки в звичайній статевого життя, але і при петтинге. Під петтингом прийнято розуміти всілякі любовні ласки, що викликають різке збудження, а іноді доводять обох партнерів або одного з них до оргазму. Петтінгом користуються жінки, щоб оберегти себе від небажаної вагітності, а в деяких випадках і діви, з різних причин не бажають дефлорації.

За ступенем діапазону ласк розрізняють легкий, поверхневий і глибокий петтінг. До легкого поверхневого петтингу можна віднести будь-який флірт, кокетство, обійми, поцілунки, роздратування грудних залоз. На превеликий петтингу відносяться вже контакти з статевими органами.

За Г. С. Васильченко, під петтингом розуміють навмисне викликання оргазму штучним збудженням ерогенних зон в умовах двостороннього сексуального контакту, що виключає безпосереднє зіткнення геніталій. Поверхневий петтінг тільки різко збуджує і далеко не завжди доводить до оргазму. Г. С. Васильченко відносить таке положення не до петтингу, а до фрустрації (frustratio - обман, невдача), але ж і глибокий петтінг теж не завжди закінчується оргазмом. Незважаючи на бажання одного з партнерів отримати оргазм, справа обмежується також фрустрацією, але від цього всі маніпуляції не перестають бути глибоким петтингом.

Петтінг в даний час поширений в тих країнах, де в офіційному шлюбі вкрай високо цінується анатомічна невинність молодої дівчини, хоча б і розбещеної. За технікою петтинга серед американської молоді розрізняють наступні форми: поверхневий поцілунок, глибокий мовний поцілунок, роздратування грудей, поцілунок і смоктання сосків, ручне збудження жіночих геніталій, ручне роздратування чоловічих геніталій, оральний контакт з жіночими геніталіями, оральний контакт з чоловічими геніталіями, двосторонній орально генітальний контакт (одночасно cunnilingus і minette), відомий під назвою "amour croise", французька любов і "69".

Останню фазу петтинга - поверхневий коїтус з незайманою без дефлорації - Г. С. Васильченко виключає з петтинга, відносячи його до так званого "вестибулярному коїтусу".

У дослідженні вчених 77% анкетованих повідомляли, що вдавалися до петтингу, з них 19% до глибокого, а за даними Д. Н. Желтакова, таких Полуда було 24,7%.

trusted-source[1], [2]

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.