^

Загальні відомості про фітнесі

Ефективні вправи при грижі стравоходу: вибір, методика проведення, запобіжні заходи

Грижа стравоходу - це випинання деяких органів травної системи, що знаходяться під діафрагмою в області очеревини, в грудну порожнину. Йдеться переважно про нижню частину стравоходу, різних відділах шлунка і дванадцятипалої кишки.

Антицелюлітні бриджі для схуднення: hot shapers, вулкан, Артеміс

Зайва вага став справжнім бичем в сучасному світі, до нього схильні понад півтора мільярда жителів планети.

Перший поверх гімнастики

Особливість партерної гімнастики - виконання вправ на підлозі. Це спеціально розроблений комплекс, який проводиться лежачи або сидячи, на боці або рачки з мінімальною суглобової навантаженням, із залученням необхідних м'язів.

Обруч хулахуп для схуднення: як вибрати і правильно займатися

Хто з нас дівчаток в дитинстві не намагався крутити пластмасовий обруч вдома перед дзеркалом, уявляючи себе відомою гімнасткою, або не грав з ним на уроках фізкультури в школі? Цей популярний спортивний інвентар можна знайти у багатьох вдома і зараз.

Вправи для ранкової зарядки для дітей

З огляду на поширення зайвої ваги у сучасних дітей на тлі неправильного харчування і брак рухової активності, питання ранкової гімнастики є дуже актуальним.

Професійні хвороби спортсменів

Побут спортсмена - це часті виснажливі тренування, фізичні навантаження, ранній знос організму, випадкові травми і, як наслідок, поява професійних хвороб.

Користь і шкода спорту при раку

У процесі профілактики або лікування ракового захворювання фізичне навантаження виступає відмінною підмогою, так як здатна зміцнити імунітет за допомогою стимуляції синтезу імунних клітин.

Як підвищити витривалість?

Як зробити так, щоб поліпшити якість свого здоров'я, а відповідно, і життя? Про це докладніше ми поговоримо трохи нижче.

Вправи з м'ячем для схуднення

Заняття з м'ячем (фитболом) практично не відрізняються від звичайного тренування, просто тут присутній своєрідна навантаження-тренажер у вигляді м'яча.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.