^

Медичний експерт статті

Дитячий ортопед, дитячий лікар, травматолог, хірург
A
A
A

Тяга штанги однією рукою в нахилі

 
, Медичний редактор
Останній перегляд: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Вам знадобиться:

Штанга (з обтяженнями тільки на одному кінці) і лава

Вихідне положення

Покладіть штангу на підлогу, один кінець штанги в кутку. Одягніть кілька легких млинців на інший кінець. Помістіть лаву праворуч від себе. Спина дивиться в кут, станьте праворуч від грифа і нагніться вперед, щоб ваш торс був майже перпендикулярно підлозі. Тримайте штангу прямо за млинцями лівою рукою. Ваша права рука і коліно можуть спиратися про лаву для стабільності.

Зверніть увагу: Тримайте незадіяну руку під плечем на лінії з незадіяним коліном для максимальної стабільності.

Основний рух

Повільно потягніть штангу до лівої сторони, поки обтяження не торкнуться грудей.

Зверніть увагу: Чи не обертайте корпусом! Сконцентруйтеся на піднятті грифа вгору.

Завершальне положення

Опустіть поперечину на 2,5-5 см від підлоги.

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.