^

Хвороби під час вагітності

Внутрішньоутробна гіпоксія плода

Вагітність - це одночасно і радість, і постійна тривога за стан та розвиток майбутнього малюка. Одним із приводів для занепокоєння часто стає діагноз «внутрішньоутробна гіпоксія»: багато вагітних жінок чують про цей стан від лікаря, але далеко не всі з них уявляють, про що йдеться.

Зовнішній геморой під час вагітності

Утворення гемороїдальних вузлів навколо прямої кишки зветься геморой, при цьому розрізняють внутрішній і зовнішній. Останній передбачає патологічні зміни у вигляді розширення вен зовнішнього прямокишкового сплетення, що знаходиться навколо анального отвору.

Чому зводить ноги судомою під час вагітності і що робити?

Лікарі стверджують: судоми у ногах при вагітності з'являються на будь-якому терміні. Іноді вони не мають чіткої причини і пов'язані безпосередньо з «цікавим» становищем, але в деяких випадках можуть бути ознакою захворювання, що вимагає невідкладного втручання медичного фахівця. 

Бактерії у сечі при вагітності

Загальний аналіз сечі – це стандартне поширене дослідження, з якого розпочинають діагностику у вагітних жінок. Такий аналіз вкаже на наявність неполадок із боку сечовивідної системи, допоможе оцінити стан водно-електролітного балансу. 

Брадикардія у плода на ранніх і пізніх термінах вагітності

Стандартне акушерське визначення плода брадикардії було стійкої FHR <110 ударів в хвилину протягом принаймні 10-хвилинного періоду. 

Запор при вагітності на ранніх термінах

При аналізі клінічних випадків, практикуючі гінекологи відзначають, що у багатьох жінок найбільш раннім ознакою вагітності є навіть не затримка менструального циклу, а запор. 

Наслідки і ускладнення коричневих виділень при вагітності

Благополучне вирішення внеаточной вагітності і міхура занесення залишає жінці шанси в майбутньому все ж стати матір'ю, хоча для цього і доведеться почекати не менше півроку, поки організм відновиться. 

 

Коричневі виділення при вагітності після різних маніпуляцій

Поява коричневих виділень при вагітності, яким не супроводжують інші підозрілі симптоми, не обов'язково повинно бути пов'язане з фізіологічними процесами в організмі. 

Коричневі виділення при вагітності на різних термінах

Симптоми коричневих виділень при вагітності останнім часом не така вже й рідкість. А якщо врахувати, що в більшості випадків це симптом вказує на більш-менш серйозну патологію, важливо не прогледіти біду і вчасно звернутися за допомогою.

Коричневі виділення при вагітності як ознака хвороби

Багато захворювань жіночої статевої системи можуть приховано протікати ще до вагітності, але під впливом гормональної перебудови і ослаблення на цьому тлі захисних сил організму купувати нову, активну форму. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.