^

Невиношування вагітності - це її самовільне переривання до досягнення терміну 28 тижнів. Якщо це трапляється пізніше, то гінекологи ставлять діагноз передчасні пологи.

Невиношування вагітності часто проявляється припиненням розвитку і загибеллю плоду на терміні від 8 до18 тижнів, оскільки іменного в цей період відбувається формування найважливіших внутрішніх органів майбутньої дитини і ембріон найбільш схильний до різних негативних впливів.

Коли вагітність зривається, близько 15% жінок можуть повторно зіткнутися з цією патологією. А якщо це сталося двічі - в зону ризику потрапляють не менше 35% жінок.

Жінки, у яких невиношування вагітності виявлялося до 20 тижнів, вважаються не родили.

Популярні статті розділу

Цікаве на ILive

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.