^

Обстеження жінок з невиношуванням вагітності

Для з'ясування причин виникнення даної проблеми проводиться всебічне обстеження жінок з невиношуванням вагітності.

В ході обстеження необхідно з'ясувати не тільки якісь захворювання перенесла жінка, але і яким препаратами проводилось їх лікування. Необхідний ретельний гінекологічний огляд внутрішніх статевих органів (в тому числі УЗД органів малого таза), біохімічне дослідження крові на рівень різних гормонів, вивчення функції яєчників, щитовидної і підшлункової залози.

УЗД при невиношуванні вагітності

В даний час найбільш значущим неінвазивним методом дослідження в акушерстві та гінекології є УЗД. Для візуалізації вроджених вад розвитку матки більш інформативною є II фаза менструального циклу, коли ендометрій у фазі секреції чітко окреслює контури порожнини матки.

Дослідження гемостазіограми при невиношуванні вагітності

Дослідження гемостазіограми - це основний тест при виявленні аутоімунних порушень. В даний час спектр гемостазиологических досліджень досить широкий, але інтерпретація виявлених порушень може бути складною.

Імунологічні дослідження при невиношуванні вагітності

Показання для імунологічного обстеження: звичне невиношування вагітності неясного генезу; анембріонія в анамнезі; попередня вагітність із затримкою внутрішньоутробного розвитку; внутрішньоутробна загибель плода на будь-якому етапі вагітності; аутоімунні захворювання і стану.

Бактеріологічне та вірусологічне обстеження при звичному невиношуванні вагітності

Аналіз даних літератури та досвід роботи відділення дозволяє зробити висновок про високу значимість бактеріологічного та вірусологічного обстеження пацієнток зі звичним невиношуванням.

Генетичне обстеження при невиношуванні вагітності

При наявності в анамнезі переривання вагітності в ранні терміни, мертвонароджень неясного генезу, вад розвитку плоду доцільно генетичне обстеження подружньої пари в умовах медико-генетичної консультації або спеціалізованої лабораторії.

Гормональні дослідження при невиношуванні вагітності

Метою гормональних досліджень у пацієнток зі звичним невиношуванням є визначення причин формування НЛФ, ступінь тяжкості гормональних порушень для підбору адекватної терапії.

Тести функціональної діагностики

Для визначення особливостей менструального циклу і ендокринних впливів проводять дослідження за допомогою тестів функціональної діагностики. В даний час з усіх тестів використовується тільки запис базальної температури.

Методи дослідження невиношування вагітності

Треба відзначити, що в літературі часто зустрічається думка, що проводити обстеження в зв'язку зі звичним невиношуванням необов'язково, так як при кожній вагітності у подружжя є 60% шансів доносити вагітність без обстеження і лікування, а тільки 40% її знову втратити.

Обстеження поза вагітності

Обстеження жінок з невиношуванням починають із загального огляду, звертають увагу на зростання і масу тіла, характер статури, вираженість вторинних статевих ознак, наявність і характер ожиріння, гірсутизму, наявність смуг розтягнення на шкірі (стрий).

Обстеження пацієнток зі звичним невиношуванням вагітності

Обстеження жінок поза вагітністю необхідно не тільки для розуміння причин загибелі ембріона / плода, але і для оцінки стану репродуктивної системи подружжя. Питання про час обстеження широко дискутується в літературі.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.