^

Тактика ведення вагітності

Тактика ведення вагітності залежить від того, яким захворюванням страждає жінка, яка приймається гінекологом на облік у зв'язку з вагітністю. Тактика ведення вагітності при артеріальній гіпертонії або патології нирок відрізняється від тактики при проблемах із серцем або наявності таких захворювань, як діабет, системний червоний вовчак, герпес та ін.

Лікарі ведуть систематичний контроль стану здоров'я вагітної жінки і моніторинг розвитку плода, яке повинно відповідати фізіологічним нормам. У разі необхідності тактика ведення вагітності коригується, що дозволяє жінці виносити і народити здорових дітей.

Немедикаментозні методи лікування при загрозі переривання вагітності

У патогенезі переривання вагітності велику роль відіграє функціональний стан центральної нервової системи. При несприятливих впливах можлива зміна діяльності, як кори головного мозку, так і гіпоталамо-гіпофізарної системи, що регулює фізіологічні зміни в організмі для забезпечення нормального розвитку вагітності.

Тактика ведення пацієнток при несумісності подружжя

Питання про значення сумісності за системою HLA в звичній втраті вагітності є одним з найбільш дискутованих в літературі. У 80-ті роки було багато публікацій з цього питання.

Ведення вагітності при сенсибілізації до хоріонічного гонадотропіну

Глюкокортикоидная терапія триває з настанням вагітності, і дози коригуються в залежності від конкретної клінічної картини. Як правило, в терміни підвищення рівнів антитіл в 20-24, 33-34 тижнів вагітності, доцільно збільшити на 2,5-5 мг дозу преднізолону.

Тактика ведення вагітності з антифосфоліпідним синдромом

В процесі I триместру, найбільш важливого періоду для аутоімунної патології, контроль гемостазу проводимо кожні 2 тижні. З 2-го дня після овуляції в циклі зачаття пацієнтка отримує 1 т (5 мг) преднізолону або метіпре-альфа. Вітаміни для вагітних або метаболічні комплекси, фолієву кислоту і при необхідності підключаємо антиагреганти і / або антикоагулянти.

Тактика ведення з істміко-цервікальної недостатністю при вагітності

В останні роки в якості моніторингу за станом шийки матки застосовується трансвагинальное ехографіческое дослідження. Метод звуження каналу шийки матки шляхом створення м'язової дублікатури по бічних стінок його є найбільш патогенетично обґрунтованим.

Тактика ведення вагітності з інфекційним генезу невиношування

При настанні вагітності у жінок з інфекційним генезу невиношування необхідний контроль активації бактеріальної і вірусної інфекції.

Тактика ведення вагітності при надниркової гіперандрогенії

Лікування проводиться протягом всієї вагітності, враховуючи вроджений дефект патології. Якщо припинити прийом дексаметазону, вагітність може не зійти нанівець за рахунок того, що плід візьме на себе постачання глюкокортикоїдами.

Терапія при вагітності у жінок з НЛФ

Незважаючи на підготовку до вагітності у більшості жінок з НЛФ в попередніх циклах вагітність протікає з проблемами. Найбільші проблеми існують в I триместрі при формуванні плаценти, але вони нерідко виникають і в II і III триместрах за рахунок формування первинної плацентарної недостатності, недорозвинення міометрія при гіпоплазії, інфантилізм матки.

Лікування загрози переривання вагітності

Перший триместр вагітності є найбільш складним періодом вагітності і багато в чому визначає її перебіг. У цей період йде формування плаценти, ембріогенез і формування складних взаємин організму матері і плоду.

Лікування не відбувся викидня

При вагітності, що не (missed abortion) відбувається загибель ембріона (плода) без появи ознак загрозливого викидня. Найчастіше цей тип переривання вагітності спостерігається при звичному невиношуванні, при гіперандрогенії, аутоімунних порушеннях і ін.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.