^

Швидкі дієти

Швидкі дієти - це найбільш зручна і, головне, майже блискавична можливість схуднути за дуже короткий термін. Наприклад, протягом дня скинути 2-3 кг. А протягом тижня стати стрункішою на цілих 5-6 кіло. Це безперечний плюс. .

Але може бути, у швидких дієт є і свої мінуси? Які вони? Які дієти вважаються швидкими, а які до них не належать? Чи є протипоказання до швидких дієт і для кого вони призначені? Які рецепти швидких дієт? На ці та інші питання вам відповість розділ нашого сайту «Швидкі дієти» ..

Ефективні тижневі дієти для схуднення і при хворобах

Без харчування основні життєві функції людини немислимі. Їжа - джерело енергії, без якого не можуть відбуватися внутрішні процеси, рухова і розумова активність.

90-денна дієта

У гонитві за красою і стрункістю багато з нас намагаються все нові і нові дієти. Великою популярністю користуються короткочасні дієтичні схеми - наприклад, 3-х або п'ятиденний дієта.

12-денна дієта

Деякі худнуть слухають поради дієтологів і втрачають вагу повільно, протягом декількох місяців. А іншим необхідно позбутися обридлих кілограмів швидко - наприклад, схуднути до свята або до перших днів відпустки.

10-денна дієта

Кожна жінка мріє про ідеальну фігуру, яка притягувала б захоплені погляди чоловіків. Саме тому представниці прекрасної статі намагаються знайти відповідну дієту, яка допоможе впоратися з цим непростим завданням.

14 денна дієта

Перевага даної дієти у відносно невеликому часовому проміжку, що поєднується з досить високою ефективністю результату.

7 денна дієта - активізація метаболізму або випробування?

Дієтологи, що пропонують різні короткі дієти для схуднення, обґрунтовують принцип їх дії тим, що тривале дотримання дієти уповільнює метаболізм, тобто обмін речовин в організмі.

5 денна дієта

Якщо ви щиро вірите в те, що всього за кілька днів - як обіцяє 5 денна дієта для схуднення - можна стати легше на п'ять (у інших версія - на дев'ять) кілограмів, то читайте далі.

Мінуси дієт: схуднення ненадовго

Популярний факт, що мінуси сольових дієт шкодять здоров'ю.

Шість найкращих дієт для швидкого схуднення

А ось і довгоочікуваний перелік шести найкращих дієт для швидкого схуднення.

Дієта на тиждень: розклад

Дієта на тиждень - відмінний спосіб схуднення для тих, хто хоче скинути зайву вагу швидко.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.