Загальні відомості про запор

Хронічний запор

Зазвичай під діагнозом запор увазі або рідкісне (менше 3-х разів за 7 днів) спорожнення кишечника, які проблеми в процесі дефекації, при яких з кишечника виділяється менше 35 г його вмісту за день.

Хронічний запор у дітей

Систематична затримка стільця на 32 години і більше кваліфікується в сучасній медицині як хронічний запор. Дефекація у дітей повинна бути щоденна і регулярна, проходити приблизно в один час.

Болі при запорах

Болі при запорах виникають через важке просування калових мас. Виникнути проблема здатна в будь-якому віці. Мучать подібні симптоми навіть новонароджених.

Спастичний запор

У даній статті ми поговоримо про другий варіант - виникненні кишкових спазмів, внаслідок яких і розвивається запор.

Атонічний запор

З проблемою сходити в туалет «по великому» стикалися багато, але якщо це одиничний випадок, то турбуватися не варто, гірше, коли запори турбують людину постійно і стають для нього нормою. Найбільш часто на цю недугу страждають жінки, хоча і чоловіків така доля не оминула. Переважно медики діагностують у пацієнтів, які звернулися з подібною проблемою, атонічний запор.

Запор у літніх людей

Запор у літніх людей - затримка стільця більше 48 годин з відсутність задоволення від акту дефекації, мала кількість капа (менш 30,0 за 72 години).

Чому жінки частіше страждають запорами

Як вже говорилося, жінки стають жертвами запорів частіше, ніж чоловіки. У жінок можливість розвитку цього захворювання в 3-4 рази вище, ніж у представників сильної статі. Чому жінки частіше страждають запорами?

Чотири безпечних способу лікування запорів

Якщо кишкова моторика порушена, то утворення і рух калових мас може бути неправильним. Це викликає ослаблення сигналу про потребу дефекації і невідповідність калу розмірами товстої кишки. Навіщо людині харчові волокна? І які є ще безпечні способи лікування запорів?

Дев'ять корисних порад для профілактики запорів

Профілактика запору - це невелике зусилля, яке вимагає від людини всього лише концентрації і застосування деяких нескладних заходів кожен день.

Портал iLive не надає медичних консультацій, діагностики або лікування.
Інформація, опублікована на порталі, є лише для довідки і не повинна використовуватися без консультації з фахівцем.
Уважно прочитайте правила та політики сайту. Ви також можете зв’язатися з нами!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Всі права захищені.