^
A
A
A

Серйозні стосунки перейшли в онлайн

 
, Медичний редактор
Останній перегляд: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Дівчата, які мають доступ до Мережі з дому, мають гарні перевагами на швидке укладення довгострокових романтичних зв'язків. До такого висновку прийшли психологи з Стенфордського університету. Команда експертів на чолі з професором Майклом Розенфельдом вивчили 4002 дорослих чоловіків і жінок, з яких 3009 були подружжям або мали серйозні партнерські зв'язки. При цьому половина учасників користувалася сайтами знайомств на роботі, а інша за допомогою виходу у віртуальний світ з дому.

В ході роботи з'ясувалося, що Інтернет стає ведучий соціальної ареною, зокрема набуває все більшого значення в якості місця, де пари не тільки зустрічаються, але зав'язують тривалі відносини. Дослідження також встановило, що віртуальний простір стало особливо важливо для пошуку потенційних партнерів в групах людей, яким за деякими обставинами складно знайти друзів, чоловіків і дружин, таких як гомосексуалісти, лесбіянки і представники гетеросексуального населення середнього віку.

За даними спостережень, 82,2% опитаних добровольців, які мали доступ до Інтернету вдома, досить швидко знайшли свою другу половинку, романтичного одного або сексуального партнера, в порівнянні з 62,8%, які користувалися Мережею в офісі. Онлайн-спілкування - це не просто новий і більш ефективний спосіб підтримувати зв'язок з існуючими соціальними позиціями, але ще і ефективний посередник, який допомагає в реальних умовах налагодити особисте життя, додав співавтор доктор Рувим Томас з університету Нью-Йорка.

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.