^

Вітаміни

Вітаміни і зір

Якщо ви хочете довгий час відчувати свій зір гострим, а очі - не втомленими, вживайте вітаміни.

Вітаміни для жінок після 40 років

Менструальної функції жіночого організму починає помітно слабшати після 40 років - це є сигналом того, що починається поступовий процес старіння. У період 40-45 років він особливо активізується, так як знижується вироблення яєчниками естрогенів (основні гормони, які підтримують красу, молодість і репродуктивну функцію).

Вітаміни з цинком

Цинк є одним з найбільш важливих мінеральних речовин для людського організму - його присутність має велике значення для всіх клітин і тканин, органів і систем.

Вітаміни з гіалуроновою кислотою

Різні виробники випускають різні за складом засобу, комбінуючи гіалуронову кислоту з вітамінами А, С, Е, макроелементами і речовинами рослинного походження.

Нестача вітамінів групи В

Основною особливістю речовин, що відносяться до вітамінів цієї групи, є їх властивість не кумулироваться в організмі, виводячись з нього разом з сечею.

Дефіцит вітаміну С

Гіповітаміноз С, констатує брак вітаміну С в біологічному організмі, може істотно впливати на якість життя людини, так як досить великий дефіцит вітаміну з здатний спровокувати розвиток такого захворювання як цинга.  

Вітаміни для чоловіків після 30

З метою профілактики серцево-судинних проблем і попередження старіння чоловікам потрібні антиоксидантні речовини.

Вітаміни з цинком для чоловіків

Вони являють собою біологічно активні добавки, які прекрасно заповнюють недолік важливих речовин в повсякденному раціоні харчування. Про способи прийому вітамінів і їх дії йтиметься нижче.

Вітаміни для чоловіків Дуовит

Вітаміни для чоловіків Дуовит мають оптимальний склад вітамінів і мінералів, підбір яких грунтувався, враховуючи потреб організму, що забезпечують активний спосіб життя.

Вітаміни для чоловіків після 45 років

Вітаміни для чоловіків після 45 необхідні для відновлення достатнього рівня мікроелементів і повноцінної життєдіяльності.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.