^

Здоров'я

Медичні маніпуляції

Екстубація трахеї

Анестезіологи часто оперують такими поняттями, як інтубація і екстубація. Перший термін - інтубація - фактично означає введення спеціальної трубки всередину трахеї, що необхідно для забезпечення прохідності дихального шляху хворого.

Промивання вух від сірчаних пробок

Необхідність в проведенні такої процедури, як промивання вух, виникає, коли надлишок захисного воскового речовини - церумента (вушної сірки) - не виводиться природним шляхом, а накопичується в слуховому проході.

Пресакральная блокада

Медична знеболювальна процедура, застосовувана в проктології і хірургії - це пресакральная блокада. Розглянемо показання до її проведення, техніку, ускладнення.

Спринцювання ромашкою: як правильно робити?

Ромашка - це рослина з вираженими лікарськими властивостями і широким спектром застосування. Розглянемо показання до спринцювання травою і її лікувальну дію.

Промивання очей дітям

Діти найбільше схильні до травматизації і подразнення очей. Процедура промивання - це найпростіший і в той же час ефективний метод усунути проблему.

Промивання очей: показання, підготовка, правила проведення

Ефективний метод для усунення втоми і роздратування очей - це промивання. Розглянемо популярні офтальмологічні розчини та правила їх використання.

Масаж простати: техніка проведення, види

Чоловіки, від здоров'я яких залежить не тільки достаток, але також і лад в сім'ї, дуже ревно ставляться до своїх сексуальних обов'язків. Адже проблеми в ліжку поступово переходять в серйозні конфлікти за її межами, а іноді навіть стають причиною того, що раніше люблять один одного люди більше не хочуть бути разом.

Пункція плевральної порожнини

Під плевральної пункції розуміють процедуру, в ході якої виробляють проколювання плевральної порожнини з метою провести діагностику, або ж виконати лікувальну маніпуляцію, яка може врятувати життя людині.

Люмбальная пункция

Дані її доповнюють клінічну картину і підтверджують діагноз при поліневропатіях, розсіяному склерозі і нейролейкеміі.

Новокаїнова блокада: поперекового відділу хребта, суглобів, нерва, вуха

Для позбавлення від гострих і хронічних болів в клінічній медицині застосовуються локально цілеспрямовані ін'єкції новокаїну (аміноефірного засобу для місцевої анестезії) - новокаїнова блокада.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.