^

Вагітність і ліки

У переважній більшості випадків поняття вагітність і ліки несумісні. Практично всі лікарські препарати - за дуже рідкісним винятком - мають протипоказання до застосування в період вагітності та годування груддю. Нерідко в інструкціях до препаратів написано, що приймати їх в період вагітності слід виключно за призначенням лікаря. Іноді формулювання містить рекомендацію лікаря: ретельно зважити очікувану користь для матері і потенційні ризики для плода.

Сиропи при вагітності: які можна та які не можна?

Найчастіше питання – які сиропи можна за вагітності – стосується засобів кашлю. Вважають, що, оскільки більшість таких сиропів містять екстракти лікарських трав

Імуноглобулін при вагітності

При вагітності введення імуноглобуліну допоможе зберегти плід та запобігти перериванню процесу виношування.

Ринофлуимуцил при вагітності

Лікарські засоби під час вагітності - навіть для лікування нежиті - повинен призначати лікар, і, як формулюється в інструкціях, оцінювати співвідношення очікуваної користі для вагітної і можливого ризику для майбутньої дитини.

Янтарна кислота при вагітності: чи можна пити, як приймати?

Янтарна кислота являє собою білі кристали солоновато-гіркуваті на смак. Своє застосування вона знайшла переважно в рослинництві, тому що сприяє росту рослин, підвищує їх врожайність.

Йод при вагітності

Вагітна жінка потребує збільшеною нормі йоду, тому що плід аж до народження бере цей елемент з організму матері. Та й сама жінка в силу наростання гормональної активності потребує більшому обсязі.

Бетадин при вагітності в 1, 2 і 3 триместрі

Дієвий місцевий препарат на основі йоду з широким спектром антисептичної активності Бетадин саме через свого діючої речовини не є найбажанішим засобом для вагітних жінок.

Парацетамол при грудному вигодовуванні дитини: дозування

Парацетамол дуже популярне ліки, що застосовується для лікування не тільки дорослих, а й дітей та наявне в аптечці практично кожної сім'ї. Рідко лікування застуди обходиться без нього.

Сорбифер дурулес при вагітності: як приймати?

За участю заліза відбуваються всі найважливіші процеси в житті людини: синтез ДНК, ферментів, білків, окислювально-відновні реакції тканин і кровоносної системи, дихання, енергетичний обмін.

Дексаметазон при вагітності: для чого призначають?

Вагітність - це період, коли необхідно вкрай вибірково ставиться до прийому медикаментів. Адже будь-який, навіть самий «нешкідливий» препарат може завдати непоправної шкоди плоду, що розвивається, а також негативно вплинути на весь процес виношування.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.