^

Монодієти

Монодієти - це чудовий і дуже простий спосіб скинути вагу в дуже короткі терміни. Це можливість схуднути за допомогою якогось одного продукту. Наприклад, використовуючи в раціоні тільки гречку, тільки кефір або тільки яблука. Але чи знаєте ви, чим для вас може обернутися неправильно проведена монодієта?

Які продукти можна вибирати, а від яких слід відмовитися? Як потрібно готувати ті страви, які ви використовуєте для монодієт? Які відчуття вас чекають під час процесу схуднення і чи надовго закріпиться результат? На ці та інші питання читайте відповіді в нашому розділі «Монодієти»

Дієта Маггі: відгуки та результати

Творці дієти Маггі подбали про те, щоб вона була збалансованою, а звільнення від зайвих кілограмів відбувалося природним шляхом.

Рецепти страв яблучної дієти

Салати, соки, мочені плоди, узвари зі свіжих та сушених яблук для схуднення корисні не тільки в період дієти, а й у повсякденному раціоні.

Яблучна дієта: салати для схуднення

Популярні низькокалорійні салати часто використовують у дієтичних методиках. Користь цих фруктово-овочевих страв різноманітна.

Яблучна дієта: напої для схуднення

Сік, смузі, компот, коктейль, квас, лимонад, узвар, чай – з яблук можна приготувати напій на будь-який смак для повсякденного та дієтичного раціону.

Яблучна дієта для схуднення

Властивості яблук для схуднення були відкриті набагато пізніше, а в наш час, коли надмірна маса стала глобальною проблемою, активно впроваджуються яблучні методики, що сприяють зниженню маси тіла.

Питна дієта на 7 днів

Як і більшість методик, дієта застосовується для корекції ваги. Головними показаннями призначення є зайва маса тіла.

Яблучна дієта: докладне меню на кожен день, рецепти

До таких методик схуднення, як яблучна дієта, слід готуватися не лише фізично, а й психологічно.

Яблучна дієта: різновиди

Вирізняють два різновиди яблучних методик: звичайний розвантажувальний день і жорстка дієта на яблуках. Якщо перша дозволяє яблука у необмеженій кількості, то друга обмежує порцію до 1,5 кг

Яблучна дієта: суть, користь, результати

Дієта на яблуках популярна завдяки ефективності та величезній кількості версій, з яких кожен може вибрати зручну для себе.

Меню дієти Маггі на 1, 2, 3 та 4 тижні

Через переважання яєць меню дієти Маггі називають яєчною дієтою, хоча в нього входять і інші продукти, що містять протеїн.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.