^

Основи здорового харчування

Продукти, що знижують тиск

Повністю замінити медикаментозні засоби продукти, що знижують артеріальний тиск, не вдасться, але можна використовувати їх такі властивості, як здатність розширювати судини

Крупи при панкреатиті

Крупні страви з'являються в раціоні хворого на панкреатит одними з перших: з другого-третього дня після зняття гострого нападу.

Морепродукти при панкреатиті

Якщо говорити про морепродукти при панкреатиті, словом не скажеш. Морські делікатеси різні, як різні способи їх обробки та споживання. Які можна і які не можна, залежить здебільшого від цього.

Борошно при панкреатиті

Борошно при панкреатиті входить до списків дозволених і заборонених страв. У список дозволених включений білий, хліб підсушений або вчорашній випічки, сухарі, пісне печиво. Не можна вживати свіжоспечений житній хліб будь-якого сорту, здобні, листкові, жирні кондвироби, млинці, ватрушки.

Продукти при панкреатиті: які можна та які не можна?

Запалення підшлункової залози або панкреатит - захворювання, що супроводжується періодичними загостреннями, що провокує непридатне при такому діагнозі харчування. Функція цього органу полягає у виробленні ферментів, необхідних для переробки їжі у дванадцятипалій кишці.

Яблука при цукровому діабеті 1 та 2 типу

У здорових людей ніколи не виникає сумнівів, чи їсти яблука. Знайомі з дитинства фрукти ростуть у кожному саду, продаються на кожному ринку, тому вважаються чимось звичним і зрозумілим - як повітря, сонячне світло або дощ.

Буряк при гастриті

Парадоксально, але той самий продукт може бути як корисним, так і шкідливим для здоров'я в залежності від діагнозу, способу його приготування та методу споживання. Наочним прикладом цього твердження є буряк при гастриті.

Сніданок при гастриті: корисні рецепти страв

Не менше значення має і сніданок при гастриті - одному з найпоширеніших захворювань травної системи людини.

Цикорій при гастриті

Про цикорію ми знаємо переважно те, що вона є корисною альтернативою каві. Але цю рослину додають не тільки у напої, а й у різні страви. Чи завжди воно корисне? Наприклад, чи шкідливий цикорій при гастриті?

Страви при панкреатиті: які можна та які не можна?

Стандартна дієта, яку призначають пацієнтам при панкреатиті – це лікувальний стіл №5, що базується на термічному та механічному захисті травного тракту. Живлення має бути збалансованим, з малим вмістом жирів та вуглеводів на тлі високого відсотка білків.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.