^

Вітаміни з цинком для чоловіків

, Медичний редактор
Останній перегляд: 10.08.2022
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Вітаміни з цинком для чоловіків є хорошою «базою» для поліпшення функцій організму.

Вони являють собою біологічно активні добавки, які прекрасно заповнюють недолік важливих речовин в повсякденному раціоні харчування. Про способи прийому вітамінів і їх дії йтиметься нижче.

Показання до застосування вітамінів з цинком для чоловіків

Необхідно відзначити, що просто так застосовувати препарат не варто. Його дія спрямована на вирішення певних проблем.

На тих стадіях, коли функціональні порушення починають тільки формуватися, слід застосовувати ці препарати. Вітаміни здатні нормалізувати вміст речовин і нормалізувати роботу клітин, а також заповнити дефіцит мікроелементів.

Вітаміни з цинком слід приймати при порушеннях функціональної активності сечостатевої системи. Особливо коли станься це на тлі низького рівня тестостерону, через стресових ситуацій. Крім того, Zinc бореться з синдромом хронічної втоми і синдромом менеджера. Слабка ерекція, слабке сексуальний потяг і низька активність в цьому плані, припускають використання вітамінів з цинком.

Активно застосовують засоби при низькому рівні тестостерону, коли це викликано віковими змінами, а також іншими патологіями. Ще одна причина, по якій слід приймати вітаміни з цинком для чоловіків, це атеросклероз.

Форма випуску

Яка форма випуску препаратів? В даному випадку все залежить від певного вітамінного комплексу. Так, в основному подібні препарати випускають у вигляді таблеток або капсул. Розглянути це питання необхідно з точки зору певного засобу.

Так, комплекс Віардо представлений у вигляді капсул. У складі, яких знаходиться величезна кількість корисних речовин. Так це масло зародків пшениці, Селексен і Zinc, який знаходиться в самій желатиновой оболонці.

В одній капсулі знаходиться відразу кілька активних компонентів, які мають позитивну дію на організм. Вітамінний комплекс містить 60 таблеток. Цієї кількості цілком достатньо для того, щоб досягти певного ефекту.

Якщо говорити про інші препарати, то кількість капсул або таблеток може значно відрізнятися від представленого. Так, вітаміни з цинком для чоловіків бувають як швидкого ефекту, так і більш затяжного. Про це свідчить те, скільки самих таблеток в упаковці.

trusted-source[1], [2], [3]

Фармакодинаміка вітамінів з цинком для чоловіків

Такі препарати називають біологічно активними добавками. Назвати їх ліками складно, тому як вони такими не є.

Цинк, який є головним компонентом препарату, виконує певні функції. Так, він збагачує організм необхідними мікроелементами. Його під силу поліпшити роботу імунної системи. Крім того, Zinc бере участь у багатьох об'ємних процесах. Цей елемент покращує стійкість організму до шкідливих факторів.

Крім цинку до складу вітамінних комплексів входять і інші мікроелементи, і інші активні речовини. Так, основним з них, є аскорбінова кислота. Завдяки взаємодії двох цих компонентів, організму вдається активізувати вироблення лейкоцитів, захистити організм від шкідливих факторів і підвищити концентрацію інтерферону.

В цілому, вітаміни з цинком для чоловіків можна назвати не тільки хорошим комплексом, а й чудовим засобом по боротьбі з багатьма проблемами. У тому числі сексуального характеру.

Фармакокінетика вітамінів з цинком для чоловіків

Що являє собою фармакокінетика вітамінів з цинком для чоловіків? Так, в даному розділі буде розглянуто, для чого потрібен цинк і як він впливає на організм людини.

Подібний вітамінний комплекс є звичайною добавкою до їжі. Він не належить до лікарських препаратів. Zinc сам по собі є дуже важливим елементом для організму. Він бере участь в більшості обмінних процесів. Йому під силу підвищити стійкість організму до простудних захворюваннями. Крім того, він володіє антивірусними і антитоксичні властивості.

До складу препарату крім цинку входить і аскорбінова кислота, він також виконує певні функції. Він стимулює імунну систему, завдяки чому організму легше боротися з простудними захворюваннями. Крім того, вітамін С відіграє важливу роль в обмінних процесах і підвищує всі захисні функції.

У сукупності два цих елементу стають потужним бар'єром для різних захворювань, вони просто напросто їх блокують. Тому вітаміни з цинком для чоловіків всебічне корисні.

Назви вітамінів з цинком для чоловіків

На які основні назви вітамінів з цинком для чоловіків варто звернути увагу? Таких препаратів або як їх ще називають біологічних добавок, досить багато.

Найпоширенішими в своєму роді є Віардо і Віардо форте. Суть їх роботи однакова. Правда відмінність є в дозуванні і в змісті деяких компонентів. Так, Віардо це вітамінний комплекс, який представлений 18 таблетками. Завдяки ним людина покращує багато функцій свого організму і бореться з поширеними проблемами, в тому числі сексуального характеру.

Якщо говорити про Віардо форте, то тривалість «лікування» набагато вище, тому що до складу комплексу входить 60 таблеток. Його функції ідентичні, невелике розходження спостерігається виключно в складі. Але основним елементом все, ж і в обох випадках є Zinc. Нижче варто розглянути найпоширеніші препарати, в складі яких є ця речовина.

Вітаміни Цинктерал Тева застосовуються для заповнення дефіциту цинку. Препарат рекомендований людям, що страждають на цукровий діабет, опіками, алкоголізмом, генетичними захворюваннями, а також проблемами шлунково-кишкового тракту. Крім того, його приймають при синдромі короткої кишки, тривалих стресах, травмах і захворюваннях кишечника. В цілому, спектр дії препарату дуже великий. Вживати необхідно за годину до їжі, 1-2 таблетки раз на добу. Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей організму і проблеми, з якою людина бореться. Протипоказань як таких немає, тільки лише чутливість до деяких компонентів препарату.

Вітаміни з цинком (Zink Lozenge) є біодобавкою. Вона дозволяє збагатити організм відсутньою речовиною. Крім того, вітаміни полегшать першіння в горлі і зменшує сухість. Солодка, що входить до складу біодобавки заспокоює кашель. Ехінацея, в свою чергу підсилює протизапальний ефект. Приймаються по 1-2 платівці не більше 6 разів на день. Протипоказань немає, тільки лише індивідуальна непереносимість.

ЦінкоВітал - це прекрасний засіб для збагачення організму цинком. Його рекомендують вживати як ефективний засіб в комплексному підході терапії запальних і алергічних захворювань шкіри. Крім того, його використовують для боротьби з висипом вугрів, випаданням волосся, очаговом і повному облисінні. Засіб активно використовується при затримку росту у дітей. Приймати потрібно по 2-3 таблетки на добу після їжі. Якщо мова йде про діток, то їм можна вживати по 1 таблетці після їжі. Протипоказань немає.

Цинкіт - це активна харчова добавка. Вона застосовується при дефіциті Zinc в організмі. Даний препарат здатний підвищити виділення цинку, в результаті цукрового діабету, під час вагітності, при прийомі глюкокортикоїдів. Також засіб використовується при гіпоцінкеміі. Застосовується препарат по 15-25 мг на добу. Як протипоказань виступає вагітність, період лактації, гостра ниркова недостатність і імунний енцефаліт.

Вітаміни та мінерали Weider Цинк Zinc caps (Weider) - ця біодобавка є однією з найбільш затребуваних в своєму роді. Zinc входить до складу великої кількості ферментів і впливає на обмін речовин уже на ферментативном рівні. Крім головне компонента, до складу препарату входить желатин, стеарат магнію, мельтодекстрін і глюконат цинку. Застосовувати необхідно по одній капсулі на добу.

Доппельгерц актив вітамін С + цинк зі смаком кр.апельсіна і граната призначений для ділових та активних людей. Цей препарат чудово підходить для поліпшення самопочуття, чудового настрою і підтримки активності в будь-якому віці. Застосовують його при зниженні розумової і фізичної діяльності. Крім того, при недостатньому і незбалансоване харчування. Вживати необхідно по одній капсулі на добу.

Мезотелием Б'юті збагачений цинком і вітамінами 120мл - це засіб підвищує енергетичний потенціал клітин. Крім того, він поліпшує пам'ять, сприяє розгладженню зморшок, уповільнює процес старіння. Приймається засіб і для збагачення організму цинком. Вживати засіб коштує по одній чайній ложці щодня. Ніяких протипоказань немає.

Кам'яне масло з цинком і вітаміном Е - Впевнений чоловік. Приймається засіб для підвищення імунітету при запаленнях і стресах, для прискорення зрощування кісток, для попередження запальних процесів, для нормалізації роботи щитовидної залози і т.д. Спектр роботи у цього препарату великий. Але найголовніше полягає в тому, що масло підвищує рівень Zinc в організмі. Приймати потрібно по одній упаковці в день. Розчиняється воно в літрі води і приймається по 100 мл двічі добу. Протипоказань немає.

Кал-Маг (Кальцій з мінералами і вітамінами) - це універсальний препарат, який відразу ж заповнює організм кальцієм, магнієм і цинком. Застосовують засіб при порушенні нормального серцевого ритму, при стресі, втоми, при алергічних захворюваннях, при м'язових судомах, а також вагітним і годуючим мамам. Вживається по 1-3 капсулі на добу. Що стосується протипоказань, то в цьому випадку це порушення водно-сольового обміну.

Nutrilo Загальнозміцнююче - засіб арнебії Zinc + Вітамін С (Arnebia LT Zinc + Vitamin C) Nutrilo рекомендується в якості додаткового джерела цинку і вітамінів С і В2. Приймається по 1 таблетці 3 рази на добу. Тривалість прийому становить один місяць. До протипоказань відноситься тільки індивідуальна непереносимість до компонентів препарату.

Цинк + Вітамін C - відмінний засіб для зміцнення імунітету. Крім того, його використовують для збагачення організму цинком і вітаміном С. Застосовується засіб по 1 таблетці щодня під час їжі. Курс лікування становить 1,5 місяця. У період сезонних захворювань необхідно вживати його щодня. Лицям з індивідуальною непереносимістю до деяких компонентів препарату вживати його не варто.

Селцінк - це комбінований антиоксидант. Його застосовують для заповнення антиоксидантів, особливо під час захворювань шлунково-кишкового тракту, інфекційних захворюваннях, а також у період підвищеної розумової і фізичної активності. Приймати потрібно по 1 таблетці один раз на добу. Протипоказання тільки при гіперчутливості до компонентів препарату.

Селцінк-Плюс є джерелом п'яти самим значущих вітамінів і мікроелементів. Так, до складу засобу входить селену, вітамін Е, Zinc, вітамін С і бета-каротин. Приймають засіб для боротьби з дефіцитом антиоксидантів. Таким чином захищаючи клітини від впливу зовнішнього середовища. Препарат має унікальний склад. Приймати Селцінк-Плюс потрібно по одній таблетці на добу. Протипоказань немає.

"Евісент" з цинком і селеном - це звичайні питні дріжджі, але з унікальним складом. Засіб призначений для нормалізації роботи нервової і серцево-судинної системи. Крім того, воно допомагає зберегти здоровою шкіру, волосся і нігті. Сприяє нормалізації функцій шкірних покривів, зменшує відчуття втоми. Переоцінити можливості цього засобу просто неможливо. Застосовувати його необхідно по 2-3 таблетки на добу, під час прийому їжі. Протипоказань немає.

Перлини здоров'я «Цинк» - це унікальний продукт. Його рекомендується застосовувати при патологіях нервової системи, якщо спостерігається зниження розумової діяльності. Крім того, його приймають при захворюваннях репродуктивної системи, шкірних захворюваннях, різних інтоксикаціях і т.д. Препарат також корисний при необхідності збагачення організму цинком. Приймати потрібно по 1-3 таблетці в день, під час їжі. Перед застосуванням варто проконсультуватися з лікарем.

Вітаміни імуномодулюючі (для заповнення дефіциту цинку) Immuno-Zink Reformi. Застосовуються при недостатньому вмісті Zinc в організмі. Він виконує виключно цю функцію. Щодня потрібно випивати одну таблетку препарату. Цього цілком достатньо для заповнення дефіциту цинку в організмі. Протипоказань не виявлено.

Це не єдині препарати, на які варто звернути увагу. Але, тим не менш, саме ці вітаміни з цинком для чоловіків заслужили популярність, на увазі своїх відмінних якостей.

Спосіб застосування та дози

Багато вітамінні комплекси можна вживати як дорослим, так і дітям. В даному випадку мова йде про чоловіків, тому надана дозування прекрасно підходить тільки їм.

Під час їжі необхідно випивати одну таблетку. Знову ж таки, все залежить від певного препарату. В основному це одна дві таблетки або капсули в день. Курс «лікування» тривалий і становить близько 1,5 місяця. Але цей час може варіюватися, залежно від певного препарату. Так, час «лікування» становить від 3-х тижнів до півроку.

Що найцікавіше в періоди сезонних простудних захворювань, приймати такі препарати бажано щодня. Але збільшувати дозування самостійно, ні в якому разі не можна. Це може призвести до побічних дій. Якщо організму необхідно додаткове «харчування», то про це скаже лікар, який призначає активну добавку. Вітаміни з цинком для чоловіків чудовий засіб позбавитися як від застуди, так і від проблем сексуального характеру.

trusted-source[9], [10], [11], [12], [13], [14], [15], [16]

Протипоказання до застосування вітамінів з цинком для чоловіків

Жоден з препаратів не можна назвати універсальним. Тому варто бути обережними під час застосування будь-якого нового вітамінного комплексу.

Основним протипоказанням є непереносимість компонентів, що входять до складу препарату. Не потрібно думати, що вітаміни не можуть завдати шкоди організму. Так, в період вагітності або грудного вигодовування приймати їх ні в якому разі не можна. Але це те, що стосується жіночого населення. Якщо говорити про чоловіків, то їм краще не вживати препарат, коли спостерігається непереносимість або ж алергічна реакція на компоненти.

В цілому, яким би нешкідливим була вітамінний комплекс, завжди необхідна консультація лікаря. Тому як організм може своєрідно відреагувати на такий препарат. Вітаміни з цинком для чоловіків дійсно хороший засіб по боротьбі з багатьма проблемами, в тому числі і сексуального характеру.

trusted-source[4], [5], [6], [7], [8]

Побічні дії вітамінів з цинком для чоловіків

Чи спостерігаються побічні дії вітамінів з цинком для чоловіків? Дане питання можна віднести до числа специфічних. Справа в тому, що якщо у людини алергія на деякі компоненти препарату, то побічні дії однозначно будуть.

Так, це може бути висип, свербіж та інші неприємності. Залежно від того, про яке елементі йдеться і як організм людини здатний на це відреагувати. Дана інформація стосується певних елементів.

Можуть бути й інші випадки. Так, якщо людина прийме більше призначеної дози, то організм на це також може неоднозначно відреагувати. Проявитися це або проблемами з шлунково-кишкового тракту або ж алергічною реакцією. Адже запросто може статися перенасичення організму вітамінами, і Zinc в тому числі. Нічого хорошого в цьому немає. Тому самостійно збільшувати дозу ні в якому разі не можна.

Вітаміни з цинком для чоловіків не мають побічної дії. Але завжди бувають винятки і це потрібно усвідомлювати. Тому самовільне прийом засобів заборонений.

Передозування

Чи можлива передозування даним препаратом? Природно, виключати цей момент повністю не варто. Тому що, коли перевищити дозу в рази, то нічого доброго з цього не вийде.

В цілому ж передозування людині не страшна. Але і в даному випадку є свої нюанси. Так, якщо організм вже містить певну кількість вітамінів, то така добавка здатна ніяк не поліпшити ситуацію. Справа в тому, що високий вміст певних компонентів в організмі здатне завдати шкоди. Саме тому приймати відразу кілька схожих між собою препаратів ні в якому разі не можна.

Це може привести до сильної алергічної реакції. Тому перед тим як почати самостійне вживання препарату, варто отримати консультацію фахівця. У деяких випадках достатньо просто ознайомиться зі складом або ж порівняти два засоби між собою. Справа в тому, що вітаміни з цинком для чоловіків містять багато вітаміну С. Часом це здатні викликати алергічну реакцію.

Взаємодії вітамінів з цинком для чоловіків з іншими препаратами

Що можна сказати про взаємодії вітамінів з цинком для чоловіків з іншими препаратами? Це можливо, але тільки лише в тому випадку, якщо мова не йде про ще один вітамінний комплекс.

Що може бути в цьому випадку? Справа в тому, що організм здатний легко перенасититься вітамінами. Це загрожує серйозними алергічними реакціями. Тому пити відразу кілька вітамінних комплексів не варто. У всякому разі, зі схожими складами між собою.

Якщо говорити про інші препарати, то ніяких протипоказань немає. Все відмінно взаємодіє між собою. Знову ж таки, якщо язик не йде про ліки, в складі яких тепер чимало Zinc. На цей критерій варто звертати увагу.

При самостійному вживанні будь-яких вітамінних комплексів потрібно знайомитися зі складом. Тому як в деяких випадках все може обернутися вельми сумно. Надлишок деяких компонентів організмі загрожує наслідками. Так що вітаміни з цинком для чоловіків варто приймати з обережністю.

Умови зберігання вітамінів з цинком для чоловіків

Насамперед варто відзначити, що препарати повинні бути в повній неприступності для дітей. Незважаючи на те, що в їх склад входять тільки корисні вітаміни і мікроелементи, для дитячого організму це може бути зайвим.

Зберігати вітамінні комплекси краще подалі від прямих сонячних променів. В іншому випадку все може зіпсуватися. Не люблять таблетки і вологу, цей критерій зберігання є досить важливим. Що стосується температурного показника, то він не повинен перевищувати 25 градусів тепла. Природно, легкі коливання в пару градусів є дозволеними. Ні в якому разі не можна заморожувати засіб.

Не варто забувати і про те, що біля відчиненого «флакона» термін придатності значно зменшується. Та й умови зберігання тут не здатні надати будь-яку дію. Тому всі вищеописані «чинники» варто дотримуватися. В іншому випадку вітаміни з цинком для чоловіків прийдуть в повну непридатність.

trusted-source[17], [18], [19]

Термін придатності

Період зберігання залежить виключно від певного препарату. Так, він може коливатися від одного року до двох років.

Але це не все. Тривалість зберігання це добре, але необхідно дотримуватися ще й певні умови. Без них все вище представлене нічого не означає, тільки лише пару цифр.

Важливим критерієм зберігання є температурний режим. Він повинен дотримуватися в повній мірі. Так, 25 градусів тепла це допустима норма, вона може коливатися на 1-3 градуси. Не варто забувати і про прямих сонячних променях. Вони можуть згубно впливати на весь процес зберігання.

Варто зазначити, що термін придатності відкритого «бульбашки» зовсім інший. Тут багато що залежить від умов зберігання. Тому періодично варто дивитися на зовнішній вигляд вітамінів. Якщо дотримуватися всіх умов, то і зберігається препарат, буде тривалий час. В цілому ж вітаміни з цинком для чоловіків не містять в своєму складі чого-небудь «швидкопсувного».

Увага!

Для простоти сприйняття інформації, дана інструкція із застосування препарату "Вітаміни з цинком для чоловіків" переведена і викладена в особливій формі на підставі офіційної інструкції для медичного застосування препарату. Перед застосуванням ознайомтеся з анотацією, що додається безпосередньо до медичного препарату.

Опис надано з ознайомчою метою і не є керівництвом до самолікування. Необхідність застосування даного препарату, призначення схеми лікування, способів і дози застосування препарату визначається виключно Лікуючим лікарем. Самолікування небезпечно для Вашого здоров'я.

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.