^

Медичний експерт статті

Дитячий ортопед, дитячий лікар, травматолог, хірург
A
A
A

Сильна спина: Станова тяга штанги

 
, Медичний редактор
Останній перегляд: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Вихідне положення

Стати обличчям до штанги, яка лежить на підлозі, ноги на ширині 40 см. Присядьте і візьміть штангу, руки трохи ширше ширини ніг.

Зверніть увагу: Перед тим як піднімати штангу, переконайтеся, що ви тримаєте спину і плечі прямо, а не нахиляє їх уперед. Голова піднята. Використовуйте легкі обтяження.

Основний рух

Тримайте плечі і лікті в закритій позиції, стійте прямо, використовуючи при піднятті м'язи стегон і спини. Зверніть увагу: Голова дивиться прямо вперед. Не дивіться вниз. Так ви округлятимете спину і можете отримати травму.

Завершальне положення

Повільно опуститеся в початкове положення. Зверніть увагу: Контролюйте руху штанги. Немає потреби кидати її на підлогу, як роблять деякі пауерліфтери.

trusted-source[1]

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.