^

Дієти для схуднення

Дієта на 40 днів

Проблеми зайвої ваги непокоять людей як з погляду естетики, і стану здоров'я. Надмірна вага – це навантаження на хребет та суглоби, підвищений артеріальний тиск, варикоз, проблеми з печінкою, ризик появи цукрового діабету.

90-денна дієта роздільного харчування

Так називається книга двох подруг-журналісток із Словенії, які працюють на ниві гастрономічних новин. На основі журналістсько-гастрономічного досвіду, здобутого завдяки роботі у журналах, дівчата створили власну систему під назвою «90-денна дієта роздільного харчування».

Англійська дієта на 21 день

Серед багатьох способів схуднути особливе місце займає англійська дієта на 21 день. Зміни у харчуванні передбачають чергування овочевого та білкового раціону, що сприяє прискоренню обміну речовин і, відповідно, звільнення від зайвих кілограмів.

Дієта шість пелюсток: меню на кожен день, рецепти страв

Раціон дієти шість пелюсток складається із шести продуктів різних категорій. Це не так і мало, адже до списку включено практично все: риба, м'ясо, фрукти, овочі, крупи, молочний продукт.

Дієта "Шість пелюсток"

У цього способу схуднення кілька синонімів. На ім'я автора – дієта Анни Юханссон 6 пелюсток. По суті – монодієта 6 пелюсток. По уявному малюнку – дієта ромашка.

Ефективні дієти після 40 років

Особливості харчування в цілому та дієти після 40 років для схуднення зокрема пов'язані з особливостями організму. У цей період жінка дуже активна в особистому та громадському житті

Види жорстких дієт для швидкого схуднення

Багато людей, які мріють позбавитися від зайвої ваги з мінімальними зусиллями, вдаються до досить екстремальним методикам. У їх число входить жорстка дієта для швидкого схуднення.

Найжорсткіші і ефективні дієти

Один з радикальних способів оздоровлення організму і боротьби із зайвою вагою - це жорстка дієта. Розглянемо принципи харчування, види дієт, меню, протипоказання.

Питна дієта на 30 днів

Словосполучення «питна дієта на 30 днів» непосвяченим людям здається способом схуднення за допомогою звичайної води. Саме з водою в першу чергу асоціюються слова «пити», «питна».

Варіанти дієти на висівках: на скільки можна схуднути?

Великим плюсом, для багатьох - визначальним, є те, що дієта на висівках не зобов'язує кардинально змінювати звичний спосіб життя і раціон. Висівки можна просто з'їдати за хвилин 15 до їжі, поєднувати з іншими дієтичними інгредієнтами або додавати в готову їжу.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.